|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Mumu
2001-11-16 13:59:54
|
149
|
Ezt az RTL Klub showjanal is megmutatkozott. 1.Vannak SZORONGASOK:szerintem ezek felelmek hogy bizonyos dolgokat CSAK NEHEZEN tudsz megcsinalni,FELSZ toluk,de megprobalod.
2.Vannak FOBIAK ami altt MEGROGZOTT UTALATOT,FELELMET erzunk,ezeket mindenkepen elkeruljuk vagy ugyanitt KENYSZEREK valamit egy bizonyos heléyzetben csinalni,tenni.
3.Es vegul vannak PANIKBETEGSEGEK ,amely egy bizonyos helyzetbe es ez nem muszaly mindenkepen ugyanahoz a kivalto agenshez tartozon,felfugesztodik a realitas,a dolgok valos felfogasa es a beteget elfogja egy megmagyarazhatatlan felelem amelynek intenzitasa szinte viharos (erzelmi viharol beszelunk),ellenorizhetetlen mozgasok,tettek sora amely veszelyes elore nem lathato konzekvenciakal jarhatnak..
Kedves dolinka varjuk hogy irjal ,mar maga a leirasa felelmeidnek (igy az anonimitasba konyebb)terapia . |
|
Előzmény:
 |
dolinka
2001-11-16 10:04:11
|
148
|
Érdekes, hogy most találtam meg ezt a topikot. Tegnap gondolkodtam rajta, hogy kellene egy mindennapi félelmeink c. topik. De talán ez nem egyenlő a fóbiákkal. Mindegy, egyszer összeszedem a bátorságom és leírom, hogy én mi(k)től félek.
Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|