Keresés

Részletes keresés

sylord Creative Commons License 2001-11-16 07:46:20 16
Kóczián emberileg és focistának is egy nagy nulla.
Az Újvárosi főiskolás évek alatt tapasztaltam.
A hozzászólás:
mash Creative Commons License 2001-11-15 11:30:35 15
csak a Dunaferr - Fradi meccsen szokott mellettem melegíteni, de szőrnyű

legszívesebben pofánvágnám őkelmét, de nem tehetem mert kitiltanak a stadionokból aztán nem lesznek fotók!

Előzmény:
vh_pimpa Creative Commons License 2001-11-15 10:33:22 14
Ritkán szoktam egyetérteni veled, de most feltétlenül.:)))
Ha úgyis mindig mellette vagy, amikor melegít, igazán megtekerhetnéd egy kicsit azt a rohadtan magasan hordott orrát, hátha visszább venne a pofájából.:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!