|
|
|
|
 |
mash
2001-11-15 11:30:35
|
15
|
csak a Dunaferr - Fradi meccsen szokott mellettem melegíteni, de szőrnyű
legszívesebben pofánvágnám őkelmét, de nem tehetem mert kitiltanak a stadionokból aztán nem lesznek fotók!
|
|
A hozzászólás:
 |
vh_pimpa
2001-11-15 10:33:22
|
14
|
Ritkán szoktam egyetérteni veled, de most feltétlenül.:)))
Ha úgyis mindig mellette vagy, amikor melegít, igazán megtekerhetnéd egy kicsit azt a rohadtan magasan hordott orrát, hátha visszább venne a pofájából.:) |
|
Előzmény:
 |
mash
2001-11-14 20:18:39
|
13
|
az a pasi ténylerg egy kis győkér!
egy párszor már melegített mellettem, hát nem semmi!
rá mondják, hogy kiesik a kapanyél a szájából! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|