Keresés

Részletes keresés

mash Creative Commons License 2001-11-15 11:30:35 15
csak a Dunaferr - Fradi meccsen szokott mellettem melegíteni, de szőrnyű

legszívesebben pofánvágnám őkelmét, de nem tehetem mert kitiltanak a stadionokból aztán nem lesznek fotók!

A hozzászólás:
vh_pimpa Creative Commons License 2001-11-15 10:33:22 14
Ritkán szoktam egyetérteni veled, de most feltétlenül.:)))
Ha úgyis mindig mellette vagy, amikor melegít, igazán megtekerhetnéd egy kicsit azt a rohadtan magasan hordott orrát, hátha visszább venne a pofájából.:)
Előzmény:
mash Creative Commons License 2001-11-14 20:18:39 13
az a pasi ténylerg egy kis győkér!
egy párszor már melegített mellettem, hát nem semmi!
rá mondják, hogy kiesik a kapanyél a szájából!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!