Keresés

Részletes keresés

vh_pimpa Creative Commons License 2001-11-15 10:33:22 14
Ritkán szoktam egyetérteni veled, de most feltétlenül.:)))
Ha úgyis mindig mellette vagy, amikor melegít, igazán megtekerhetnéd egy kicsit azt a rohadtan magasan hordott orrát, hátha visszább venne a pofájából.:)
A hozzászólás:
mash Creative Commons License 2001-11-14 20:18:39 13
az a pasi ténylerg egy kis győkér!
egy párszor már melegített mellettem, hát nem semmi!
rá mondják, hogy kiesik a kapanyél a szájából!
Előzmény:
vh_pimpa Creative Commons License 2001-11-14 09:32:49 12
2-3 hónapja volt alkalmam beszélgetni egy volt Nb1-es védővel (játszott Nagykanizsán, Sopronban és nálunk, a Dunaferrben is)erről a témáról. Ő azt mondta, hogy a nálunk finoman szólva nem kedvelt, abszolút kiegészítő ember Kóczián "nagyképű köcsög" Ferenc a 99/00-es évben, tehát amikor bajnokok lettünk, 14 millió forintot keresett nettó összesen. Majd amikor lejárt a szerződése, ha jól tudom 4 évre hosszabbított, és állítólag jó pár millió, majdnem 8 számjegyű aláíráspénzt kapott. Ha ez a kis nulla ennyit kap, vajon mi folyhat be egy Tökölinek (bár tőle egyáltalán nem sajnálom)?!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!