Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
batkamanó Creative Commons License 2001-11-13 23:41:16 33
Köszi szépen, Gurg!
azért érdeklődök, mert láttam egy Leitz Focomat Ic-t , de szerintem gyanusan alacsony az ára és ismerem annyira az eladót, h. ne bízzak meg benne maradéktalanul.
S ahogy néztem, a gép csak kisfilmet tud levilágítani, nekem pedig jó lenne a 6*9.
Nagyon tettszik a gép, a pénz is megvan rá, de jártam már rosszul az ürgénél.(el is játszottam neki Ludasmatyit:-))))

Minden jót!

batka

Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2001-11-13 22:42:19 32
batkamanó,
nekem IIc-m van, arról a következőket tudom mondani
24*36-tól 6*9-ig belefér minden
60-as és 100-as Leitz objektívek (egy sínen vannak, egy mozdulattal cserélhetők)
mechanikus autófókusz
multigrade szűrőhely
hihetetlen optikai és mechanikai teljesítmény!
dióhéjban:
ami autóban Rolls-Royce
az nagyítóban Focomat IIc

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!