Keresés

Részletes keresés

xabi Creative Commons License 2001-11-11 17:58:52 8
litvánonak=litvánoknak
A hozzászólás:
xabi Creative Commons License 2001-11-11 17:58:04 7
Nyíregyházán a litvánonak lőtte azt a szabadrúgás gólt.
De tényleg szép volt!
Előzmény:
mash Creative Commons License 2001-11-11 17:26:31 6
azért kapott ennyit, mert "ingyen" igazolhattuk!
a német klubja nem fizette ki Hrutkát, pereskednie kellett volna, de hogy lemondott a perről, megkpatja a játékjogát, így "eladta" magát a Fradinak, havi 5 milláért, 3 évre!
a havi 5 milla a 3. év végére lecsökken, mert ugyebár 3év, 36 hónap, 5 millával, az 180 milla lenne!

ha a Rudi huzó ember lenne, és minden 3. meccsen lőne egy szabadrugás gólt, olyat, mint a románoknak, meg talán az Ukránoknak(Nyíregyen), akkor megérné az árát!

csak ahhoz gyakorolni kellene!
azért mert a Varga Zoli megtanította lőni, az egy dolog, de azt GYAKOROLNI is kell!!!

na ez nincs meg a Fradiban!
az egyéni képzés!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!