|
|
|
|
 |
mash
2001-11-11 17:26:31
|
6
|
azért kapott ennyit, mert "ingyen" igazolhattuk!
a német klubja nem fizette ki Hrutkát, pereskednie kellett volna, de hogy lemondott a perről, megkpatja a játékjogát, így "eladta" magát a Fradinak, havi 5 milláért, 3 évre!
a havi 5 milla a 3. év végére lecsökken, mert ugyebár 3év, 36 hónap, 5 millával, az 180 milla lenne!
ha a Rudi huzó ember lenne, és minden 3. meccsen lőne egy szabadrugás gólt, olyat, mint a románoknak, meg talán az Ukránoknak(Nyíregyen), akkor megérné az árát!
csak ahhoz gyakorolni kellene!
azért mert a Varga Zoli megtanította lőni, az egy dolog, de azt GYAKOROLNI is kell!!!
na ez nincs meg a Fradiban!
az egyéni képzés! |
|
A hozzászólás:
 |
Montoya6
2001-11-10 16:07:21
|
4
|
| Nem tudom Hrutka hogy ér meg ennyit a Fradinak. Mostanában nagyon gyenge teljesítményt nyújt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|