Keresés

Részletes keresés

nori11 Creative Commons License 2001-11-12 17:32:49 10
Én nem olyan rég írtam egy cikket, igaz nem a Hrutka, hanem átlagban a magyar labdarúgók pénzérôl. Informátorom szerint minimum havi 200.ezer fix! Ezenfelül jár a pont pénz, ami átlagban 40-50.000 forint, csapatoktól függ. + helyezési pénz, erre pontosan nem emlékszem, hogy mennyi! Lehet osztani szorozni, de úgy átlagban eg ymagyar labdarúgó évi 20-30 milliót kap! Egyéb juttatások: autó (majdnem minden klubnak van olyan szponzora, aki ezt biztosítja a játékosoknak)
a lakást viszont már nem bérlik nekik, mivel olyan magas lét kapnak, hogy ezt maguknak kell kigazdálkodni belôle!
Én ennyit tudtam segíteni.
Ha a Hrutkás ügyre vagy kíváncsi, úgy tudom, Bocsák Miklós Miért haldoklik a magyar futball könyvében egy teljes fejezetet szentel ennek a témának!
Degec007 Creative Commons License 2001-11-09 22:44:00 3
szerintem is tul sokat kapnak a nyujtott teljesitményhez képest
szaki2 Creative Commons License 2001-11-09 16:32:04 2
Qrva sokat szerintem. Barmennyit is keresnek, tizedet se erdemlik.
mash Creative Commons License 2001-11-08 22:21:56 1
van-volt már egy ilyen topic!
3 évre kap 93 milla fizetést + gondolom kapja a prémcsiket is!
_Zoltán_ Creative Commons License 2001-11-08 19:26:08 0
Pontosan nem tudom, de elég sok 0-át kell mögé írni.
A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-11-08 18:16:43 -
A kérdéseim a következőek:

-Kb mennyit keres egy NB1 es magyar futballista ?
-Valaki tudna linket rakni egy cikkre amelyben benne van Hrutka fizetésének állítólagos összege ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!