|
|
|
|
 |
nori11
2001-11-12 17:32:49
|
10
|
Én nem olyan rég írtam egy cikket, igaz nem a Hrutka, hanem átlagban a magyar labdarúgók pénzérôl. Informátorom szerint minimum havi 200.ezer fix! Ezenfelül jár a pont pénz, ami átlagban 40-50.000 forint, csapatoktól függ. + helyezési pénz, erre pontosan nem emlékszem, hogy mennyi! Lehet osztani szorozni, de úgy átlagban eg ymagyar labdarúgó évi 20-30 milliót kap! Egyéb juttatások: autó (majdnem minden klubnak van olyan szponzora, aki ezt biztosítja a játékosoknak)
a lakást viszont már nem bérlik nekik, mivel olyan magas lét kapnak, hogy ezt maguknak kell kigazdálkodni belôle!
Én ennyit tudtam segíteni.
Ha a Hrutkás ügyre vagy kíváncsi, úgy tudom, Bocsák Miklós Miért haldoklik a magyar futball könyvében egy teljes fejezetet szentel ennek a témának! |
|
 |
Degec007
2001-11-09 22:44:00
|
3
|
| szerintem is tul sokat kapnak a nyujtott teljesitményhez képest |
|
 |
szaki2
2001-11-09 16:32:04
|
2
|
| Qrva sokat szerintem. Barmennyit is keresnek, tizedet se erdemlik. |
|
 |
mash
2001-11-08 22:21:56
|
1
|
van-volt már egy ilyen topic!
3 évre kap 93 milla fizetést + gondolom kapja a prémcsiket is! |
|
 |
_Zoltán_
2001-11-08 19:26:08
|
0
|
| Pontosan nem tudom, de elég sok 0-át kell mögé írni. |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-11-08 18:16:43
|
-
|
A kérdéseim a következőek:
-Kb mennyit keres egy NB1 es magyar futballista ?
-Valaki tudna linket rakni egy cikkre amelyben benne van Hrutka fizetésének állítólagos összege ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|