Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-11-07 19:45:37 202
Nem csinálsz semit rosszul egyszerűen ez a játék nem arról szól hogy 50 év alatt mindent megépítesz! Választanod kell!
A hozzászólás:
Queee Creative Commons License 2001-11-07 18:52:26 201
Lehet, hogy nagyon lámer tropikózó vagyok de nekem a játék mindig egy nagy építkezéssé fajul.
Kiba lassan építkeznek ezek a mamlaszok. Pedig 3 konstrukciós ofiszom is van. Ez is kevés?
50 év alatt, vagy egypár gyárat sikerül építenem, vagy az embereimnek lesz háza, templomja meg ilyenek.
Szóval: mit csinálok rosszul?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!