Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
K. N. Zordonbordon Creative Commons License 2001-11-07 11:31:09 26
Na igen, pont ez a lényeg.
Szerintem a por hívó elég sokáig bírja (FF filmeknél sem igazán mérvadó a szavatossági idő, csak ne extrém körülmények között tartsd), ha nem extrém körülmények között tartod, az oldat soxor gyorsabban elörexik. Asszem az a film csak néhány hívóval nem annyira szemcsés.
Előzmény:
Dtp Creative Commons License 2001-11-07 01:08:10 25
A Forte 400-hoz annyi megjegyzést, hogy nekem napfénynél 200-ra exponálva, 400-ra hívva helyesen exponáltnak tűnik.
Más. Vásároltam Fenofort negahívót lejárt szavatossággal. Okozhatja ez nagítív szemcsézettségének növekedését? Milyen tulajdonsága romlik a hívásnak, ha régi porból keverem ki a hívóvegyszert?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!