Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2001-11-05 16:03:28 23
szerintem egy árban vannak, de barit Kodakot még nem használtam...és ha már komoly munka, akkor barit, talán ebben az Ilford erősebb, nagyobb választék és erre vannak kihegyezve (mármint a FF-re)
Előzmény:
HGyuri Creative Commons License 2001-11-05 15:42:12 22
asszem két fajta fixírrel próbáltuk, de az egyiknél kijött hamar (1-2 hónap) a probléma a másiknál kicsitt lassabban (1 év)
Én nem értek a vegyszerekhez, de a laboros haverom igen, persze ez nem zárja ki azt, hogy mi nem csinálunk jól valamit.
A mosás egy viszonylag jól megszűrt vízben 5-6 órán át történik. Az szerintem elégnek kell legyen.
Az Ilford papírral (eddig) nem volt ilyen problémánk.
Milyenek a Kodak papírok? Drágább mint az Ilford?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!