Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2001-11-05 12:17:26 16
ez így van
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2001-11-05 11:49:36 14
Lehet, hogy tévedek, de ha egy film mérhető érzékenysége 200 és a "névleges" 400-ra lövöm, ráadásul a megfelelő eredményhez belehívást (túlhívást, stb) igényel, akkor az PUSH.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!