|
|
|
|
 |
Kenus
2001-11-05 13:24:35
|
3
|
Gratulálok!
Bizony, így igaz. Vannak sportesemények és - eredmények, melyekről legfeljebb az érintettek családja értesül. Hogy hazabeszéljek, az idei maratóni kajak kenu VB-ről a magyarok a megszerezhető aranyérmek felét (azaz a síkvízi VB-nél nagyobb részét) hozták haza. Ez az eredmény is visszhang nélkül maradt - gondolom - jónéhány más sikerrel egyetemben. Bezzeg, ha - mondjuk - a legjobb magyar labdarúgók győznek egy fodrásszövetkezet nyugdíjasai ellen...
Még egyszer gratulálok a (tánc)világraszóló eredményhez.
|
|
A hozzászólás:
 |
Sun R
2001-11-05 12:15:59
|
2
|
Nos igen q:o))
Pontositanám a dolgokat.
szóval páros formációban lett 3. a magyar csapat. Ez 5 pár közös tánca egy koreográfiára. 10 tizenéves fiatal kitünő, kitartó munkájának az eredménye. Valóban nem 0 teljesítmény és épp ezért sérelmezem, hogy a Magyar sportéletben sehol nem kapott nyilvánosságot ez a kiemelkedő esemény. |
|
Előzmény:
 |
Buratínó
2001-11-04 12:31:42
|
1
|
Hurrá!
Már táncolni is jobban tudunk, mint focizni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|