Keresés

Részletes keresés

Kenus Creative Commons License 2001-11-05 13:24:35 3
Gratulálok!
Bizony, így igaz. Vannak sportesemények és - eredmények, melyekről legfeljebb az érintettek családja értesül. Hogy hazabeszéljek, az idei maratóni kajak kenu VB-ről a magyarok a megszerezhető aranyérmek felét (azaz a síkvízi VB-nél nagyobb részét) hozták haza. Ez az eredmény is visszhang nélkül maradt - gondolom - jónéhány más sikerrel egyetemben. Bezzeg, ha - mondjuk - a legjobb magyar labdarúgók győznek egy fodrásszövetkezet nyugdíjasai ellen...
Még egyszer gratulálok a (tánc)világraszóló eredményhez.
A hozzászólás:
Sun R Creative Commons License 2001-11-05 12:15:59 2
Nos igen q:o))
Pontositanám a dolgokat.

szóval páros formációban lett 3. a magyar csapat. Ez 5 pár közös tánca egy koreográfiára. 10 tizenéves fiatal kitünő, kitartó munkájának az eredménye. Valóban nem 0 teljesítmény és épp ezért sérelmezem, hogy a Magyar sportéletben sehol nem kapott nyilvánosságot ez a kiemelkedő esemény.

Előzmény:
Buratínó Creative Commons License 2001-11-04 12:31:42 1
Hurrá!
Már táncolni is jobban tudunk, mint focizni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!