|
|
|
|
 |
Törölt nick
2001-11-04 17:58:43
|
16
|
"Hogy számomra mi az erősebb durvaság, azt én döntöm el és nem egy durvalelkü."
Ezt ugy kellett volna fogalmaznod: Hogy szamomra kivel szemben durvasag a durvasag, azt en dontom el, es nem egy olyan, akire en ravasalom, hogy durvalelku.
"Sorozatosan felsülsz Gorilla a feltételezéseidel, hiába beszélsz másról."
Nyilvan van amikor felsulok, nyivan van, amikor nem. Csak amikor nem, akkro szoktal kiszallni egy vitabol.
"Azért csak folytasd, legfeljebb másokat megkímélsz addig is."
Ne aggodj
|
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2001-11-04 17:50:22
|
15
|
Hogy számomra mi az erősebb durvaság, azt én döntöm el és nem egy durvalelkü.
Sorozatosan felsülsz Gorilla a feltételezéseidel, hiába beszélsz másról.
Azért csak folytasd, legfeljebb másokat megkímélsz addig is.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2001-11-04 17:40:43
|
14
|
Majd megkerdezem itt nyilvanosan.
A gyengebb durvasagot miert nem tetted szova?
(En sem mondtam neked soha eros durvasagot, megis szovatetted gyakran) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|