Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001-11-04 17:58:43 16
"Hogy számomra mi az erősebb durvaság, azt én döntöm el és nem egy durvalelkü."

Ezt ugy kellett volna fogalmaznod: Hogy szamomra kivel szemben durvasag a durvasag, azt en dontom el, es nem egy olyan, akire en ravasalom, hogy durvalelku.

"Sorozatosan felsülsz Gorilla a feltételezéseidel, hiába beszélsz másról."

Nyilvan van amikor felsulok, nyivan van, amikor nem. Csak amikor nem, akkro szoktal kiszallni egy vitabol.

"Azért csak folytasd, legfeljebb másokat megkímélsz addig is."

Ne aggodj

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2001-11-04 17:50:22 15
Hogy számomra mi az erősebb durvaság, azt én döntöm el és nem egy durvalelkü.
Sorozatosan felsülsz Gorilla a feltételezéseidel, hiába beszélsz másról.
Azért csak folytasd, legfeljebb másokat megkímélsz addig is.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2001-11-04 17:40:43 14
Majd megkerdezem itt nyilvanosan.
A gyengebb durvasagot miert nem tetted szova?

(En sem mondtam neked soha eros durvasagot, megis szovatetted gyakran)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!