Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2001-11-04 17:50:22 15
Hogy számomra mi az erősebb durvaság, azt én döntöm el és nem egy durvalelkü.
Sorozatosan felsülsz Gorilla a feltételezéseidel, hiába beszélsz másról.
Azért csak folytasd, legfeljebb másokat megkímélsz addig is.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2001-11-04 17:40:43 14
Majd megkerdezem itt nyilvanosan.
A gyengebb durvasagot miert nem tetted szova?

(En sem mondtam neked soha eros durvasagot, megis szovatetted gyakran)

Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2001-11-04 17:37:37 13
Rosszindulatu feltételezések embere vagy.
Nem egy esetben tettem szóvá Györgyivel kapcsolatos erősebb durvaságot.
Nézz utána, vagy kérdezd meg harcostársnődet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!