|
|
|
|
 |
oncogito
2001-11-04 17:50:22
|
15
|
Hogy számomra mi az erősebb durvaság, azt én döntöm el és nem egy durvalelkü.
Sorozatosan felsülsz Gorilla a feltételezéseidel, hiába beszélsz másról.
Azért csak folytasd, legfeljebb másokat megkímélsz addig is.
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2001-11-04 17:40:43
|
14
|
Majd megkerdezem itt nyilvanosan.
A gyengebb durvasagot miert nem tetted szova?
(En sem mondtam neked soha eros durvasagot, megis szovatetted gyakran) |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2001-11-04 17:37:37
|
13
|
Rosszindulatu feltételezések embere vagy.
Nem egy esetben tettem szóvá Györgyivel kapcsolatos erősebb durvaságot.
Nézz utána, vagy kérdezd meg harcostársnődet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|