|
|
|
|
 |
Törölt nick
2001-11-04 17:40:43
|
14
|
Majd megkerdezem itt nyilvanosan.
A gyengebb durvasagot miert nem tetted szova?
(En sem mondtam neked soha eros durvasagot, megis szovatetted gyakran) |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2001-11-04 17:37:37
|
13
|
Rosszindulatu feltételezések embere vagy.
Nem egy esetben tettem szóvá Györgyivel kapcsolatos erősebb durvaságot.
Nézz utána, vagy kérdezd meg harcostársnődet. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2001-11-04 17:25:30
|
12
|
Ja meg egy gyors kerdes kedves Oncogito, ami most jutott az eszembe:
Amikor Gyorgyit a topikok feleben, minden masodik hozzaszolasban buta szoke nonek, korlatoltnak, ostobanak, hulyenek nevezik, akkor miert nem jossz oda, hogy a tarsasag figyelmet felhivt a tiszteletre? Vagy esetleg neked az a velemenyed, hogy nem jar ki mindenkinek a tisztelet? Mert ha ez igaz, akkor miert kered szamon masokon, hogy ne mondjanak neked olyat, ami felett te naponta elsiklassz, mert nem teged erint. Picit ezen is gondolkozzal el. Es okvetlen valaszoljal, hogy Gyorgyivel kapcsolatban miert nem hivatkozol tiszteletre
GORILLA |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|