Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2001-11-03 19:38:46 5
A "kicsit sértődés"-t kár is lenne tagadnom, hiszen magamtól sosem nyitnék ilyen jellegü topicot, most is csak válasznak szántam.
Azt hiszem a P-DOX hívéshez még idő kellene, míg felnövök, mert kellő cinizmus nélkül nehezen menne.
Mindenesetre a Fórumozás jó előkészítő az ilyesmire. :-)
A hozzászólás:
Iván Gábor Creative Commons License 2001-11-03 19:20:00 4
Elolvastam még kétszer és már leltem benne jó részéket is, de azért látszik, hogy egy kicsit sértődésből írtad.

Igyekezz a világot humorosan látni, ne végy semmit túl komolyan.

Ebben az egy hitelvben nyugodtan lehetsz P-DOX hívő.

(ja és "idrodalmi" - ez igazán kedves tőled, hogy biztosan személyem utánni szimpátiából kezded felvenni az elütési stílusomat)

Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2001-11-03 15:30:17 3
Kedves Gábor!

Elnézést a silányabb kivitelért, de nem törekedtem idrodalmi babérokra. Nekem a válasz volt a fontosabb, én sem vagyok tökéletes, talán elnézed/elnézitek, de ennyi kellett az egészségemhez, még az "irodalmi érték" rovására is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!