|
|
|
|
 |
oncogito
2001-11-03 19:38:46
|
5
|
A "kicsit sértődés"-t kár is lenne tagadnom, hiszen magamtól sosem nyitnék ilyen jellegü topicot, most is csak válasznak szántam.
Azt hiszem a P-DOX hívéshez még idő kellene, míg felnövök, mert kellő cinizmus nélkül nehezen menne.
Mindenesetre a Fórumozás jó előkészítő az ilyesmire. :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
Iván Gábor
2001-11-03 19:20:00
|
4
|
Elolvastam még kétszer és már leltem benne jó részéket is, de azért látszik, hogy egy kicsit sértődésből írtad.
Igyekezz a világot humorosan látni, ne végy semmit túl komolyan.
Ebben az egy hitelvben nyugodtan lehetsz P-DOX hívő.
(ja és "idrodalmi" - ez igazán kedves tőled, hogy biztosan személyem utánni szimpátiából kezded felvenni az elütési stílusomat) |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2001-11-03 15:30:17
|
3
|
Kedves Gábor!
Elnézést a silányabb kivitelért, de nem törekedtem idrodalmi babérokra. Nekem a válasz volt a fontosabb, én sem vagyok tökéletes, talán elnézed/elnézitek, de ennyi kellett az egészségemhez, még az "irodalmi érték" rovására is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|