|
|
|
|
 |
Iván Gábor
2001-11-03 19:20:00
|
4
|
Elolvastam még kétszer és már leltem benne jó részéket is, de azért látszik, hogy egy kicsit sértődésből írtad.
Igyekezz a világot humorosan látni, ne végy semmit túl komolyan.
Ebben az egy hitelvben nyugodtan lehetsz P-DOX hívő.
(ja és "idrodalmi" - ez igazán kedves tőled, hogy biztosan személyem utánni szimpátiából kezded felvenni az elütési stílusomat) |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2001-11-03 15:30:17
|
3
|
Kedves Gábor!
Elnézést a silányabb kivitelért, de nem törekedtem idrodalmi babérokra. Nekem a válasz volt a fontosabb, én sem vagyok tökéletes, talán elnézed/elnézitek, de ennyi kellett az egészségemhez, még az "irodalmi érték" rovására is. |
|
Előzmény:
 |
Iván Gábor
2001-11-03 13:24:54
|
1
|
Hát ez eléggé gyengére sikerült. Irodalmilag mindenképpen. Lehet, hogy jogos "viszont érvek" vannak benne, de nem eléggé megfogóan lett tálalva.
Elfogultsággal aligha vádolhatsz megítélésemben, hiszen mindkettőtökkel jókat szoktam vitázni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|