Keresés

Részletes keresés

Iván Gábor Creative Commons License 2001-11-03 19:20:00 4
Elolvastam még kétszer és már leltem benne jó részéket is, de azért látszik, hogy egy kicsit sértődésből írtad.

Igyekezz a világot humorosan látni, ne végy semmit túl komolyan.

Ebben az egy hitelvben nyugodtan lehetsz P-DOX hívő.

(ja és "idrodalmi" - ez igazán kedves tőled, hogy biztosan személyem utánni szimpátiából kezded felvenni az elütési stílusomat)

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2001-11-03 15:30:17 3
Kedves Gábor!

Elnézést a silányabb kivitelért, de nem törekedtem idrodalmi babérokra. Nekem a válasz volt a fontosabb, én sem vagyok tökéletes, talán elnézed/elnézitek, de ennyi kellett az egészségemhez, még az "irodalmi érték" rovására is.

Előzmény:
Iván Gábor Creative Commons License 2001-11-03 13:24:54 1
Hát ez eléggé gyengére sikerült. Irodalmilag mindenképpen. Lehet, hogy jogos "viszont érvek" vannak benne, de nem eléggé megfogóan lett tálalva.

Elfogultsággal aligha vádolhatsz megítélésemben, hiszen mindkettőtökkel jókat szoktam vitázni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!