Keresés

Részletes keresés

Ferci Creative Commons License 2001-10-31 17:14:55 19

Ja, szerintem is egy kicsit húzós a stilusod. Azért nem mindig balek aki csak az office meg a lakás között utazgat ám.
Nem kell lenézni senkit. mellesleg még mielött lesajnálnál, hetente utazok 1600 km-ert.Ja és egy hete volt a 27. repülöutam.
kalandjaim nekem is voltak...
pancho Creative Commons License 2001-10-31 17:03:43 18
Öcsi, attól, hogy utaztat a munkahelyed, kicsit még visszább vehetnél az arcodból.
Nem csodálom, hogy kbt stílusa tetszett, egyformák vagytok. Egyformán a "csak én létezem, mindenki más le van szarva" stílust képviselitek.
A hozzászólás:
zsánpól bemondó Creative Commons License 2001-10-28 11:48:56 15
No azt hiszem ez a téma kifújt!
Én mióta a topikot megnyitottam, azóta is utaztam kábé 1600 kilométert, nem volt semmi gondom és mostbazon töröm a fejem, hogy tavasszal Ausztráliába melyik csapattal menjek, kedvencemtől a British Airwaystól egy kicsit tartok.

Annak örülök, hogy egy kicsit közel kerültem kicsibársonyostalpúhoz a affektáló vagy milyen stílusával együtt, nekem így tetszett.

Akik pedig ezalatt is csak a tasztatúrán mozogtak, meg a lakásuk és az offiszuk között, azoknak további jó kötözködést.

Bye.

Előzmény:
Barsony Creative Commons License 2001-10-27 23:05:59 14
Nem akarok vitatkozni, csak a véleményemet irtam le, úgy, ahogyan azt mások is tették.
Persze, hogy ki kell menni hamarabb a reptérre,"aki hamarabb ér, az kap helyet" alapon. Ez nekem egy kicsit komolytalan egy légitársaságtól.
Nem értem, hogy jön ide a barátom mercije egyebekben.Igénybe veszem én továbbra is a Lufit, no problem.. (már csak hogy adjak egy kicsit ennek az emlitett affektáló stilusnak is)
Azt sem értem, miért bánt az téged, ha én úgy nyilatkozom, bőrömet viszem a vásárra. Szerintem kritizálja csak nyugodtan a légitársaságokat az, aki állandó vendégük, ok?
Nem értem a támadást, az okát sem. Azt, hogy mennyire jó nekem, te nem tudhatod, de ez nem is ide tartozik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!