Keresés

Részletes keresés

Liquid_FX Creative Commons License 2001-10-25 22:21:31 7
Igaz, van a törzsasztalon egy Star Wars: the prequel trilogy nevezet?, többezerhozzászólásos topik, imho hirdessétek meg ott a csatit, többen fognak rámozdulni, mind itt.
Egyébként meg Ep5 (Birodalom visszavág) a legkirályabb az SW-sorozatból... :-)
A hozzászólás:
Ottib Creative Commons License 2001-10-25 20:27:02 6
Egyébként mit keres ez a topic a Gamez rovatban?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!