|
|
|
|
 |
Ottib
2001-10-25 20:22:53
|
5
|
| Nekem mindenképpen a régi részek a kedvenceim. Persze hülyeség lenne elkezdeni azon vitatkozni, hogy melyik jobb és miért, ugyanis mindenkinek más az ízlése. Engem pl. jobban megragadott a korábbi részek története, valamint szvsz a TIE és X-wing gépek messze jobban néznek ki, mint a Phantom Menace-ben szereplő űrhajók. Na, azért az Episode One se rossz :B |
|
A hozzászólás:
 |
zsozsox
2001-10-25 19:05:10
|
4
|
Ottib
A negyedik rész sem rossz. De számomra az 1. jobban tetszik. Lehet, hogy a többség azt mondja, hogy a 4. vagy akármelyik rész jobb ennél...
Gondolod, hogy a 4. jobb az 1-nél? |
|
Előzmény:
 |
Ottib
2001-10-24 22:27:53
|
3
|
Zsozsox!
Nagyon remélem, hogy a negyedik (Star Wars: New hope) részre gondoltál és nem az Episode one -ra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|