|
|
|
|
 |
Attilio
2001-10-25 18:13:35
|
195
|
Amikor vége a játéknak a pontokat ábrázoló táblázatban választhatsz hogy végleg befejezed e vagy folytatok (de annak nincs hatása a pontszámodra)
Vagy egyszerűen játékkezdésnél válaszd az "open ended"-t a "place in history" helyett. |
|
 |
Holdwine The Real
2001-10-25 13:59:01
|
194
|
| Kell legyen, mert én még 30 sem vagyok, aztán mégis megy :-))) |
|
A hozzászólás:
 |
fletch2
2001-10-25 12:53:26
|
193
|
sziasztok,
van valami patch amivel az 50 eves korhatart meg lehet szuntetni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|