|
|
|
|
 |
zsozsox
2001-10-25 19:05:10
|
4
|
Ottib
A negyedik rész sem rossz. De számomra az 1. jobban tetszik. Lehet, hogy a többség azt mondja, hogy a 4. vagy akármelyik rész jobb ennél...
Gondolod, hogy a 4. jobb az 1-nél? |
|
A hozzászólás:
 |
Ottib
2001-10-24 22:27:53
|
3
|
Zsozsox!
Nagyon remélem, hogy a negyedik (Star Wars: New hope) részre gondoltál és nem az Episode one -ra. |
|
Előzmény:
 |
zsozsox
2001-10-21 18:43:17
|
2
|
| Nem tudom,hogy mások hogy vannak ezzel de nekem mindig is a STAR WARS volt a kedvencem. A kedvenc részem az első. Nektek melyik tetszik? Ja és még valami látogassátok meg a CRAZY TAXI FAN CLUB-ot is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|