Keresés

Részletes keresés

zsozsox Creative Commons License 2001-10-25 19:05:10 4
Ottib
A negyedik rész sem rossz. De számomra az 1. jobban tetszik. Lehet, hogy a többség azt mondja, hogy a 4. vagy akármelyik rész jobb ennél...
Gondolod, hogy a 4. jobb az 1-nél?
A hozzászólás:
Ottib Creative Commons License 2001-10-24 22:27:53 3
Zsozsox!
Nagyon remélem, hogy a negyedik (Star Wars: New hope) részre gondoltál és nem az Episode one -ra.
Előzmény:
zsozsox Creative Commons License 2001-10-21 18:43:17 2
Nem tudom,hogy mások hogy vannak ezzel de nekem mindig is a STAR WARS volt a kedvencem. A kedvenc részem az első. Nektek melyik tetszik? Ja és még valami látogassátok meg a CRAZY TAXI FAN CLUB-ot is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!