Keresés

Részletes keresés

Ottib Creative Commons License 2001-10-24 22:27:53 3
Zsozsox!
Nagyon remélem, hogy a negyedik (Star Wars: New hope) részre gondoltál és nem az Episode one -ra.
A hozzászólás:
zsozsox Creative Commons License 2001-10-21 18:43:17 2
Nem tudom,hogy mások hogy vannak ezzel de nekem mindig is a STAR WARS volt a kedvencem. A kedvenc részem az első. Nektek melyik tetszik? Ja és még valami látogassátok meg a CRAZY TAXI FAN CLUB-ot is!
Előzmény:
Sun R Creative Commons License 2001-10-19 13:12:41 -
Sziasztok! A tegnapi nappal megnyilt a chat.reset.hu csevegő csatornán a StarWars szoba. Minden rajongót szeretettel várnak a szoba tagjai.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!