Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
dolphin Creative Commons License 2001-10-20 18:02:43 15
Mondjuk alapmoderalasi elv kellene legyen, hogy a szemelyeskedo hozzaszolasok azonnal eltunjenek. Mar ha valoban vitat akarunk es nem szemelyeskedest.
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2001-10-20 17:44:58 14
Megnéztem a linkeket. Az a gondom velük, hogy nem kétnyelvű az egész. Mert a magadott honlap egyike román a másik magyar. Én olyan fórumra gondoltam, ahol minden felhasználó üzenete eleve két nyelven jelenne meg, alatta ott lenne, hogy eredeti vagy lefordított ill. a fordító neve. Sőt a legjobb az lenne, ha az egész honlap kétnyelvű lenne (a hírek is, meg minden).

Szvsz nem az a baj, hogy nincs fórum, meg kommunikáció. Vannak sajnos, akiknek erre nincs is szükségük, elfogulatlan véleményük kialakításában a tények, vagy a mások érvei csak zavarna.
Szerintem ez nem igaz. Pontosan azért van idegenkedés meg félreértés, mert nem kommunikálunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!