Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gyedmaroz Creative Commons License 2001-10-19 21:01:20 9
Jó lenne, ha nem esnénk át folyton a ló (na, jó, teve :-))) másik oldalára. Mint volt az "idegen szép" agyrém anno. Bőven elég, ha elfogadjuk, hogy egy éremnek legkevesebb három oldala van, s abból min. kettő nekünk nem tecc, de attól még lehet jó.
Előzmény:
PuPu Creative Commons License 2001-10-19 20:46:22 8
Bezzeg Mátyás királyra büszke vagy!
Meg a Hunyadi Jankóra!
Osztán ki tuggya, - jobban körülnéznél a családban, nem találnál e egy-két móc vitézt...
Torgyán se hitte volna...
:O)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!