|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
nemszadista
2001-10-19 15:23:24
|
5
|
> Lehet, hogy nem is olyanok a románok mint gondoljuk.
De olyanok. :(
(Mi meg ilyenek. :) )
Ui. Ez a testvérség azért igencsak túlzás, nem gondolod????? |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2001-10-19 12:54:04
|
3
|
Tudtok segíteni? Ismeri valaki az Országimázsközpont e-mail címét? Vagy nem tudom ki foglalkozna ezzel. Úgy döntöttem elküldöm az ötletemet valaki illetékesebbnek, hátha valahol megfogan a gondolatom :) Bajom nem lehet :)
Azzal viszont nem értek egyet, hogy egy ilyen működne társadalmi munkában. Ingyen senki nem fordít napi 8 órában. Tök furcsa, itt él egymás mellett több millió ember és csak a sajtón keresztül üzengetnek egymásnak... Lehet, hogy nem is olyanok a románok mint gondoljuk.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|