Keresés

Részletes keresés

zsozsox Creative Commons License 2001-10-21 18:43:17 2
Nem tudom,hogy mások hogy vannak ezzel de nekem mindig is a STAR WARS volt a kedvencem. A kedvenc részem az első. Nektek melyik tetszik? Ja és még valami látogassátok meg a CRAZY TAXI FAN CLUB-ot is!
Nanu Creative Commons License 2001-10-19 13:13:59 0
tobben vannak mint 0?:)
A hozzászólás:
Sun R Creative Commons License 2001-10-19 13:12:41 -
Sziasztok! A tegnapi nappal megnyilt a chat.reset.hu csevegő csatornán a StarWars szoba. Minden rajongót szeretettel várnak a szoba tagjai.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!