Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
dolphin Creative Commons License 2001-10-19 06:09:52 0
Otletnek nem rossz, de a dialogusok 80%-a megrekedne annal, hogy ok hisznek a dako-romai elmeletben, mi meg nem; illetve kolcsonos anyazasba fulladna.
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2001-10-19 05:56:03 -
Kéne csinálni egy román - magyar honlapot. Úgy működne mint ez a polfórum, csak fizetett tolmácsok fordítanák az üzeneteket. Tök jól el tudnék vitatkozni velük, csak egy szót sem beszélek románul. Kétnyelvű emberek tömegével vannak Erdélyben, szóval viszonylag kevés pénzből megoldható lenne. Ha az Országimázsközpont erre áldozna pár millát, akkor azt nagyon jó ötletnek tartanám. pl www.romaniabarat.hu címen ill. www.jolhangzikromanul.ro címen még sikeres is lenne. És az Országimázsközpont tényleg tenne valamit a jószomszédi viszonyért. Ha beválik, lehetne szlovákul, meg horvátul, meg stb... Vélemények?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!