|
|
|
|
 |
Planney
1999-03-01 21:23:44
|
36
|
Mindenesetre a szemet nyitva tartjuk, s figyelunk. :) Koszonom a szurkolast. Rajtam nem mulik. :))
Planney |
|
A hozzászólás:
 |
Yfel
1999-03-01 19:55:15
|
35
|
Hat, szerintem akar a ceghez frissen kerult egyetemista is csipegethet belole... ez csak attol fugg, hogy mennyire tudod elbuvolni... hajra! :)
Yfel |
|
Előzmény:
 |
Planney
1999-03-01 17:06:18
|
30
|
Aha, pont egy frissen a ceghez csoppent vegzos egyetemista fog belole csipegetni... :)
Nem bannam amugy, mert...
1. O is szebb, mint a Ms. Campbell
2. Lattam eloben
3. Szinten tud magyarul
4. Szobaall es kedves
5. Humora is van
6. Ja, es fiatalabb mint a Ms. Campbell
7. S nem utolsosorban: szoke + zoldszem, amit azert nem nagyon utalok :)
Planney |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|