|
|
|
|
 |
MoJo JoJo
2001-10-16 11:46:22
|
1
|
Akkor tedd föl kérdésedet, csak utána lehet reagálni. Aztán majd megmondod, mikor váltsunk témát.
Kicsit erőltetett, de nem rossz ötlet. |
|
 |
jarlaxe
2001-10-16 11:43:22
|
0
|
| ezt úgyhíjják: index f0rum... |
|
A hozzászólás:
 |
dropa
2001-10-16 11:42:24
|
-
|
| Biztosan sokan ismerik a Magyar ATV hétfő és péntek esti sajtóklub című műsorát. Arra gondoltam, hogy csinálhatnánk valami hasonlót. Mindenki hozzászólhatna bármihez, ami politikával kapcsolatos. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|