Keresés

Részletes keresés

mokuss Creative Commons License 2001-10-14 00:21:55 2
http://www.extra.hu/iguanainfo/
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2001-10-13 18:27:26 1
Kifejletten akkora mint egy macska, nagy terrárium kell neki.
A mienk csak kb 1 éves és sérült a farka, vagyis rövidebb, mint normálisan.
Jól elvan a terráriumában, ami kb 90x60x50-es (saccra ) de a fürdőkádjába már nehezen fér be.
Nagyon megszelidült, szerintem megismeri ahngunkat és türi, hogy kézzel is etessük pl lisztkukaccal és sokat kell vakargatni, azt szereti.
Ha kicsit nagyobb lesz, szivesen tartom majd szabadon a lakásban de most még félek attól, hogy baleset éri vagy nem találjuk meg.

Jó, mert tiszta, szagtalan, csendes és békés jószág, jópofa és értelmes, de párban nem tartanám kivéve persze ha van hozzá egy külön szobád.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!