Keresés

Részletes keresés

victoryan Creative Commons License 2002-04-07 16:21:29 5
Csáó !
Jólenne ha tudnál nekem segíteni . Mégpedig a leguánomnál hogyan oldjam meg a párologtatást ?
Ugyanis nem üvegből van az egész terrárium szerkezete hanem fa is van benne . Ja és szerinted 1 40 watos izzó elég neki vagy rakjak neki még 1 izzót? Elöre is köszi.
A hozzászólás:
krakkatua Creative Commons License 2001-10-13 16:01:25 0
Hello!

Egy kifejlett leguánnak legalább 2m hosszú 1m széles és 1m magas terrárium kell.
Mindenképpen kell egy medence neki a magas páratartalom miatt egy-két vastag fa ág, növényt ne rakj be neki mert megeszi.
Ha elég meleg van lehet.
Egy idő után megismer és akkor kezes lessz.

Remélem segítettem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!