|
|
|
|
 |
victoryan
2002-04-07 16:21:29
|
5
|
Csáó !
Jólenne ha tudnál nekem segíteni . Mégpedig a leguánomnál hogyan oldjam meg a párologtatást ?
Ugyanis nem üvegből van az egész terrárium szerkezete hanem fa is van benne . Ja és szerinted 1 40 watos izzó elég neki vagy rakjak neki még 1 izzót? Elöre is köszi. |
|
A hozzászólás:
 |
krakkatua
2001-10-13 16:01:25
|
0
|
Hello!
Egy kifejlett leguánnak legalább 2m hosszú 1m széles és 1m magas terrárium kell.
Mindenképpen kell egy medence neki a magas páratartalom miatt egy-két vastag fa ág, növényt ne rakj be neki mert megeszi.
Ha elég meleg van lehet.
Egy idő után megismer és akkor kezes lessz.
Remélem segítettem.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|