Keresés

Részletes keresés

ID Creative Commons License 2001-10-11 14:30:02 9
látod ez már jobb kérdés. szvsz ilyenek. ezér kell őket jól kirugni.
A hozzászólás:
Sun R Creative Commons License 2001-10-11 13:18:48 8
Személyiség zavar vagy csak kielégitő tevékenység, ha ha valaki anyázik a közösben? Sajna a legtöbb ilyen user a 10-n évesek korosztályába tartozik. Ők valóban ilyenek vagy csak a chat melléktermékei?
Előzmény:
Sun R Creative Commons License 2001-10-10 18:58:05 7
Id-nek.

20 mp és lezár a bejövö port. Sajnos mint minden chatnek vannak ellenségei, akik kifürkészik a gyenge pontokat. Nálunk a belépő port volt az. Megterhelték és fagyott miatta az egész chat. a 20 mp levédi ezt a portot a terheléstől.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!