Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hasekapu Creative Commons License 2001-10-11 08:05:06 37
Szasz! Apróbb változtatások. Nehezebb a gazdasági oldala de pl azt is be lehet állítani hogy az árút csak akkor tegye ki ha van rá kereslet. Így nem feltétlenül kell egy vonalon több mozdonyt járatni.
udv hasek
Előzmény:
ALEX6 Creative Commons License 2001-09-20 19:44:29 34
Hi!

Ezer bocs, hogy belefolyok itt a topicba, csak egy kérdésem lenne, a Railroad Tycoon II Platinum a II vmi ujabb kiadása, vagy továbbfejlesztése, esetleg vmi új ???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!