|
|
|
|
 |
Sun R
2001-10-11 13:18:48
|
8
|
| Személyiség zavar vagy csak kielégitő tevékenység, ha ha valaki anyázik a közösben? Sajna a legtöbb ilyen user a 10-n évesek korosztályába tartozik. Ők valóban ilyenek vagy csak a chat melléktermékei? |
|
A hozzászólás:
 |
Sun R
2001-10-10 18:58:05
|
7
|
Id-nek.
20 mp és lezár a bejövö port. Sajnos mint minden chatnek vannak ellenségei, akik kifürkészik a gyenge pontokat. Nálunk a belépő port volt az. Megterhelték és fagyott miatta az egész chat. a 20 mp levédi ezt a portot a terheléstől. |
|
Előzmény:
 |
ID
2001-10-10 18:48:30
|
6
|
| már itt is van az első kérdés: mi az a húsz másodperces korlát? az mire jó? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|