Keresés

Részletes keresés

ID Creative Commons License 2001-10-10 18:44:27 5
válaszolok én, bár ez alighanem egy freudi elszólás jelentőségével bír: "természetesenkiváncsi vagyok a válaszokra is, amit feltettem."
tényleg válaszokat tettél fel. még ha legalább kérdésnek álcáztad volna, nade mindegy.
csetügyben egyébként nem én vagyok az embered, többet is próbáltam, de nem teccett egyik sem. nem szeretem az egysoros társalgást.
lehet, hogy megnézem, aztán majd mondom milyen.
egyébként sok sikert. alapvetően jófejségnek tartom csetoldalt üzemeltetni, hadd beszélgessen a nép.
A hozzászólás:
Sun R Creative Commons License 2001-10-10 18:24:45 2
szia ID, valahol el kell kezdeni q:o)) természetesenkiváncsi vagyok a válaszokra is, amit feltettem.

üdv

Előzmény:
ID Creative Commons License 2001-10-10 18:21:17 0
ez most ilyen reklámizé?
most találtad ki a szöveget, vagy előtte megfogalmaztátok valami internetmarketinges meg reklámpszichológus társaságában?
csak viccelek.:)))
de most komolyan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!