|
|
|
|
 |
ID
2001-10-10 18:36:20
|
3
|
| nem hiszem el. most esett le a neved. eccerűen nem tudtam hova tenni. hüjje énn. pedig még az f is fodítva. |
|
A hozzászólás:
 |
vénólánzsahleF
2001-10-10 18:24:16
|
1
|
nézd meg az adataid, és nyílvánvalóvá válik...
sun r!
ha legalább linkelni tudnál, vazze:((( |
|
Előzmény:
 |
ID
2001-10-10 18:21:17
|
0
|
ez most ilyen reklámizé?
most találtad ki a szöveget, vagy előtte megfogalmaztátok valami internetmarketinges meg reklámpszichológus társaságában?
csak viccelek.:)))
de most komolyan. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|