|
|
|
|
 |
Sun R
2001-11-05 12:11:56
|
10
|
http://www.reset.hu/chatfree
Nyilt kód a chat beillesztésére bármilyen weblapra. Legyen saját chated a lapodon. |
|
 |
Sun R
2001-10-10 18:24:45
|
2
|
szia ID, valahol el kell kezdeni q:o)) természetesenkiváncsi vagyok a válaszokra is, amit feltettem.
üdv |
|
 |
vénólánzsahleF
2001-10-10 18:24:16
|
1
|
nézd meg az adataid, és nyílvánvalóvá válik...
sun r!
ha legalább linkelni tudnál, vazze:((( |
|
A hozzászólás:
 |
ID
2001-10-10 18:21:17
|
0
|
ez most ilyen reklámizé?
most találtad ki a szöveget, vagy előtte megfogalmaztátok valami internetmarketinges meg reklámpszichológus társaságában?
csak viccelek.:)))
de most komolyan. |
|
Előzmény:
 |
Sun R
2001-10-10 18:18:16
|
-
|
Sziasztok!
Mekkora esélye van egy új chatnek a nagyok árnyékában? Elszívja-e a gyalogló, a trefort, a chat.hu a kisebb chatektől az embereket. Hogyan tud fennmaradni egy új chat?
Areset chat egy új chat a nagyok árnyékában. 3 hónapja indult, nincs még reklámozva,de már most közkedvelt azok körében akik ismerik. Más chateknél több látogatottsággal. Miért is van ez? A vezetés miatt, a program miatt? Vagy gyorsasága, fagymentessége miatt? Gyere te is , gyözödj meg róla.
mottó:resetelj - inditsd újra magad... velünk |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|