Keresés

Részletes keresés

ID Creative Commons License 2001-10-10 18:21:17 0
ez most ilyen reklámizé?
most találtad ki a szöveget, vagy előtte megfogalmaztátok valami internetmarketinges meg reklámpszichológus társaságában?
csak viccelek.:)))
de most komolyan.
A hozzászólás:
Sun R Creative Commons License 2001-10-10 18:18:16 -
Sziasztok!

Mekkora esélye van egy új chatnek a nagyok árnyékában? Elszívja-e a gyalogló, a trefort, a chat.hu a kisebb chatektől az embereket. Hogyan tud fennmaradni egy új chat?

Areset chat egy új chat a nagyok árnyékában. 3 hónapja indult, nincs még reklámozva,de már most közkedvelt azok körében akik ismerik. Más chateknél több látogatottsággal. Miért is van ez? A vezetés miatt, a program miatt? Vagy gyorsasága, fagymentessége miatt? Gyere te is , gyözödj meg róla.

mottó:resetelj - inditsd újra magad... velünk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!