|
|
|
|
 |
Planney
1999-03-01 17:06:18
|
30
|
Aha, pont egy frissen a ceghez csoppent vegzos egyetemista fog belole csipegetni... :)
Nem bannam amugy, mert...
1. O is szebb, mint a Ms. Campbell
2. Lattam eloben
3. Szinten tud magyarul
4. Szobaall es kedves
5. Humora is van
6. Ja, es fiatalabb mint a Ms. Campbell
7. S nem utolsosorban: szoke + zoldszem, amit azert nem nagyon utalok :)
Planney |
|
A hozzászólás:
 |
Yfel
1999-03-01 14:40:53
|
28
|
Akkor itt a lehetoseg, hogy csipegess belole :)))
Yfel |
|
Előzmény:
 |
Planney
1999-03-01 14:37:13
|
27
|
Milyen munkahely ez, hogy titkarnoi allasban tobbet fizetnek Miss Campbellnek? ;-)
A mi cegunk titkarnoje se semmi am (itt asszisztensnek hivjak). Meg el se megy a cegtol, bibi (legalabbis remelem). :)
Planney
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|