Keresés

Részletes keresés

Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999-03-01 14:41:07 29
Nalunk X.Y. van (nem akarom serteni a szemelyisegi jogait), de tobb szempontbol jobb, mint Ms. Campbell:
1. Jobban nez ki (komolyan)
2. Lattam mar eloben
3. Tud magyarul (!)
4. Nemcsak, hogy szobaall velem, meg kedves is (!)
Yfel Creative Commons License 1999-03-01 14:40:53 28
Akkor itt a lehetoseg, hogy csipegess belole :)))

Yfel

A hozzászólás:
Planney Creative Commons License 1999-03-01 14:37:13 27
Milyen munkahely ez, hogy titkarnoi allasban tobbet fizetnek Miss Campbellnek? ;-)
A mi cegunk titkarnoje se semmi am (itt asszisztensnek hivjak). Meg el se megy a cegtol, bibi (legalabbis remelem). :)

Planney

Előzmény:
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999-03-01 14:30:09 26
Nem, O mar nem ismeros... De a masik tenyleg letezik :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!