|
|
|
|
 |
Alejandro DeSilva
1999-03-01 14:41:07
|
29
|
Nalunk X.Y. van (nem akarom serteni a szemelyisegi jogait), de tobb szempontbol jobb, mint Ms. Campbell:
1. Jobban nez ki (komolyan)
2. Lattam mar eloben
3. Tud magyarul (!)
4. Nemcsak, hogy szobaall velem, meg kedves is (!) |
|
 |
Yfel
1999-03-01 14:40:53
|
28
|
Akkor itt a lehetoseg, hogy csipegess belole :)))
Yfel |
|
A hozzászólás:
 |
Planney
1999-03-01 14:37:13
|
27
|
Milyen munkahely ez, hogy titkarnoi allasban tobbet fizetnek Miss Campbellnek? ;-)
A mi cegunk titkarnoje se semmi am (itt asszisztensnek hivjak). Meg el se megy a cegtol, bibi (legalabbis remelem). :)
Planney
|
|
Előzmény:
 |
Alejandro DeSilva
1999-03-01 14:30:09
|
26
|
| Nem, O mar nem ismeros... De a masik tenyleg letezik :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|