|
|
|
|
 |
Planney
1999-03-01 14:37:13
|
27
|
Milyen munkahely ez, hogy titkarnoi allasban tobbet fizetnek Miss Campbellnek? ;-)
A mi cegunk titkarnoje se semmi am (itt asszisztensnek hivjak). Meg el se megy a cegtol, bibi (legalabbis remelem). :)
Planney
|
|
A hozzászólás:
 |
Alejandro DeSilva
1999-03-01 14:30:09
|
26
|
| Nem, O mar nem ismeros... De a masik tenyleg letezik :) |
|
Előzmény:
 |
Planney
1999-02-27 21:52:42
|
19
|
Na hogy lasd, hogy nem vagyok irigy, kuldom a masik cica-titkarnot . :-)
Megfelel? Kuldhetek mast is...
Planney
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|