Keresés

Részletes keresés

colibri Creative Commons License 2001-11-17 15:07:08 124
COSTA RICARÓL én is ezt hallottam.
A hozzászólás:
bud511 Creative Commons License 2001-10-09 09:12:29 122
Ha tehetném, Costa Ricába mennék! Volt szerencsém kétszer turistaként eltölteni két hetet, nagyon tetszett a természet, a szomszédos országokhoz képest jónak mondható közbiztonság és szerintem normális szinten meg lehet élni különösebb erölködés nélkül.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!