Keresés

Részletes keresés

tamir Creative Commons License 2001-10-08 19:34:57 121
Milyen kint?
Mert ott vannak latin-amerika legszebb lányai. (Sőt a Miss World versenyben a legtöbbször ez az ország gyözött.)
Azon kivül spanyol nyelvet mindig szerettem volna beszélni.
A hozzászólás:
Etus Creative Commons License 2001-10-08 19:27:59 120
Miért pont Venezuelát választottad? (Venezuela egy l). Én ugyan is itt élek, ezért vagyok kiváncsi rá egy kicsit.
Etus
Előzmény:
tamir Creative Commons License 2001-10-08 18:52:12 119
Venezuella

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!