Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sir Lajhár Creative Commons License 2001-10-08 07:21:43 36
Köszke Neked dunee a nép nevében is!!
Már rohanok is!
Előzmény:
dunee Creative Commons License 2001-10-05 15:38:20 35
Örvendjetek, mert a fordítás végre letöltehető az EVM oldaláról!

A Platinumban az a több, hogy ott sokszáz júzerkészítette térkép is van. Azt nem tudom megmondani, hogy a fordítás mennyire lesz hajlandó a Platinum Editionnal is együttműködni, mert olyanom nincsen.

Töltsétek tehát le a fordítást mint az eszelős, mert szerintem érdemes volt várni (na ja, majd pont a saját munkámat fogom fiqázni)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!