|
|
|
|
 |
Professzor úr
2001-10-08 03:54:07
|
296
|
Ismered a mondást:A győzelmet nem kell megmagyarázni.A világbajnoki részvételről döntő meccsen pedig tényleg csak az eredmény számít.
A magyar válogatott pedig semmi extrát nem mutatott,legfeljebb az utóbbi három mérkőzés viszonylatában:ezúttal ugyanis küzdöttek,csúsztak-másztak.Ez vizsont nem lesz elég az üdvözüléshez az Eb-selejtezőkön.Csak a tisztes vereségekhez.
Bicskei első évében a legrosszabb meccsén játszott úgy a válogatott,mint tegnap este. |
|
A hozzászólás:
 |
badhool_16
2001-10-08 03:07:14
|
294
|
Szerintem pedig egyaltalan nem jatszott folenyben az olasz csapat,semmi extrat nem lattam toluk.
Azon meg nem gondolkodtal el,hogy egy FIFA 64. helyezett ellen ez nagyon keves?Arrol nem is beszelve,hogy egy uj felallasu csapat volt az ellenfel.Kinek kellene onkritikat gyakorolnia?
Hazai palyan ez edeskeves volt!
Persze nem kezdek el almodozni,hogy hu de jok leszunk ezutan,nem errol van szo.
Csak vegre lattam egy olyan valogatottat akik nem csak rugdossak elore a labdat celtalanul,es lejatszanak egy meccset helyzet nelkul.Probaltunk jatszani tartani a labdat,parharcokat nyertunk meg stb...Nekem ez biztato az utobbi evek megalaztatasa utan.Velemenyem szerint ha Demjen(Lisztes) kezd sokkal jobbak lettunk volna.Miriuta igy nagyon magara volt hagyatkozva.
Gelleit hagyni kell dolgozni,es par fiatalt be kell epiteni a csapatba,mert a vedelemben es a csatarsorban lehetne valtoztatni(Sebok,Matyus,Tokoli).
Amugy sok sikert az olaszoknak.
HAJRA MAGYAROK!!!
|
|
Előzmény:
 |
Professzor úr
2001-10-08 01:15:41
|
286
|
Na jó.Látom,ennek nincs értelme.
Félreérted a dolgot.Ha tegnap ugyanezt a meccset játszotta volna a magyar válogatott ugyanezekkel a jelenetekkel pl. Izland ellen,akkor is lenne a véleményem.
Ha viszont tényleg úgy gondolod,hogy a magyaroknak ugyanannyi helyzetük volt,és jól játszottak,akkor csak sajnálni tudlak.Dárdaiék a nagyképű nyilatkozataikkal a hozzád hasonlókat keresik,akik aztán nagyot koppannak a soron következő selejtezősorozatban.Én már télen-amikor tetőfokára hágott az itthoni eufória-megmondtam a DK-ban,hogy a magyar válogatottnak a csoport 4. helyére van reális esélye.Sokan hülyének néztek,miközben javában működött a kocsmatársak jósdája,azon vitatkozva,csoportelső lesz-e a Bicskei válogatott vagy csak pótselejtezőn harcolja ki a vb részvételt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|