|
|
|
|
 |
Derek
2001-10-06 05:37:03
|
111
|
"MO-on igen faszan lehet elni, ha a penzt hozza pl az USA-ban keresed meg"
Na persze akkor is ha ezt MO-on keresed meg csak eleg sok legyen. |
|
A hozzászólás:
 |
Derek
2001-10-06 05:30:05
|
109
|
Tokeletesen igazad van. MO-on igen faszan lehet elni, ha a penzt hozza pl az USA-ban keresed meg.
Hiszen minden van, csak legyen penzed hozza. |
|
Előzmény:
 |
Vata
2001-10-06 05:23:36
|
108
|
| Magyarországra. Csak nincs még elég pénzem hozzá... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|