Keresés

Részletes keresés

Derek Creative Commons License 2001-10-06 05:30:05 109
Tokeletesen igazad van. MO-on igen faszan lehet elni, ha a penzt hozza pl az USA-ban keresed meg.
Hiszen minden van, csak legyen penzed hozza.
A hozzászólás:
Vata Creative Commons License 2001-10-06 05:23:36 108
Magyarországra. Csak nincs még elég pénzem hozzá...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!