Keresés

Részletes keresés

Derek Creative Commons License 2001-10-05 17:45:06 104
Ja ez a levantei zsibvasar a legjobb, ezert szeretem a szloven Adriat is,kicsit osztrak,kicsit olasz ,kicsit szloven.
A hozzászólás:
lamed Creative Commons License 2001-10-05 17:30:29 103
Ciprus. Csak pár hétig voltam ott, de hazautazáskor legszívesebben visszafordultam volna a repülőgép lépcsőjéről. Még soha sehol nem éreztem magam annyira jól, mint ott.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!